Naše firma působí na trhu již od roku 2005. Zakladatelem a majitelem je Pavel Kučera.
Specializujeme se na kompletní realizaci střešních konstrukcí všech Druhů a tvarů, včetně dodávek materiálu a prací se střechami spojených. Zajišťujeme veškeré tesařské, klempířské, pokrývačské i zednické práce. Provádíme střechy na klíč i rekonstrukce střech. Na přelomu roku 2013 došlo k přechodu podnikání z fyzické osoby na osobu právnickou ve formě s r.o.

 

Jako moderní firma klademe důraz především na kvalitu odvedených prací, prvotřídní materiály a profesionální přístup. Každý rok se snažíme inovovat technologické vybavení a rozsah nabídky prací uzpůsobujeme požadavkům a přáním našich zákazníků. V roce 2012 jsme vystavěli vlastní kanceláře s prodejnou pracovních oděvů a stavebních materiálů. V areálu společnosti se nyní nachází i sklad zboží a veřejná klempířská dílna.
Prodejna je otevřena ve všední dny a v sobotu dopoledne.

 

Zaměřujeme se na jednotlivce i firmy. Přímo na prodejně je možnost objednání či přímé zakoupení řeziva, veškerých klempířských výrobků a krytiny včetně střešních doplňků. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.

STAVEBNÍ MATERIÁLY

PRACOVNÍ ODĚVY